O nas

Prowadzimy urozmaicone zajęcia w żłobku BoseStopki

Mali ludzie uczą się i doświadczają świata na wiele sposobów, dlatego dbamy o to, żeby dzieci mogły zając się czymś więcej niż oglądaniem telewizji. Nawiasem mówiąc, w naszym żłobku nie ma  telewizora. I jest to świadoma decyzja.
Wiemy, że ludzie, a dotyczy to zwłaszcza małych dzieci, mają zróżnicowane potrzeby. Rozwijają się we własnym tempie i mają rożne temperamenty. Dlatego indywidualnie podchodzimy do potrzeb każdego dziecka, tak by mogło rosnąć zgodnie z samym sobą.
BoseStopki to bezpieczne miejsce. Nie zastąpimy dzieciom rodziców, ale możemy sprawić, że będą czuły się u nas bezpieczne i kochane. Poza dbaniem o miłą atmosferę, rozwijamy się podwyższając nasze kompetencje. Łączymy nasze doświadczenie i znajomość procesów rozwoju dziecka z wiedzą medyczną i psychologiczną.

Nasza Kadra

Urszula Stopczyńska

Dyrektor i opiekun

Emila Harpigny

Opiekun

Dorota Konwinska

Opiekun

Rozumiem, ze możesz mieć opory przed zostawieniem swojego dziecka w żłobku. Nie ma w tym nic dziwnego.  Jednak pamiętaj, że Ty i ja mamy ten sam cel. Sprawić, aby Twoje dziecko było szczęśliwe i wyrosło na porządnego człowieka.
Przejmujemy od Ciebie odpowiedzialność za Twoje dziecko. W tym czasie Ty możesz stawiać czoła wyzwaniom świata. Dbamy o to, aby Twoja głowa i serce były spokojniejsze.

U nas zawsze panują uśmiech i słońce. Dbamy o codzienne rytuały, które dają małym ludziom poczucie bezpieczeństwa. Zawsze witamy i żegnamy każdego, kto przychodzi i wychodzi ze żłobka.
Wierzymy w naukę przez zabawę. Zapewniamy dzieciom przeróżne materiały i pomoce. Zawsze mamy pod ręką bezpieczne farby, papier czy piosenki, które śpiewamy razem z dziećmi. Z  premedytacją nie poprawiamy prac dzieci. Cały czas jesteśmy z nimi, ale chcemy, żeby zabrały do rodziców to, co same stworzą.

W żłobku BoseStopki, jak w drugim domu. Osobiście poświęcamy czas naszym dzieciom, żeby mogły się tak poczuć. Dbamy o dobre relacje między dziećmi, pracownikami żłobka i rodzicami. Tylko wtedy to ma sens. Pracujemy zgodnie z założeniem, ze jeżeli zajęcia będą urozmaicone, to nasze dzieci same będą chciały odkrywać świat i uczyć się nowych rzeczy. Trzeba tylko odpowiednio do nich podejść.